گروه خبري : اخبار و اطلاعیه ها
تاريخ انتشار : 1402/04/21 - 15:33
كد :83

تخفیف ویژه شیر ویفری اهرمی

تخفیف ویژه شیر ویفری اهرمی در شرکت مهاب پلیمر به مدت محدود با بهترین کیفیت ساخت در سراسر کشور امکان پذیر است

شرکت مهاب پلیمر یکی از تخفیفاتی که در کالاهای خود لحاظ کرده تخفیف ویژه شیر ویفری اهرمی می باشد. این شرکت آماده ارسال سفارشات شما مشتریان محترم به کل کشور می باشد.

انواع شیر پروانه ای ویفری

باترفلای ولو ویفری در انواع دو سوراخه و چهار سوراخه تولید می شود. در مدل 4 سوراخه دو سوراخ از قسمت بالا و دو سوراخ از قسمت پایین وجود دارد که به وسیله پیچ متصل می شوند ولی در مدل دو سوراخه تنها دو سوراخ در قسمت بالا وجود دارد که به وسیله دو پیچ از قسمت بالا بسته می شوند. 

 

تخفیف ویژه شیر ویفری اهرمی

لیست قیمت 1402

شیر پروانه ای ویفری چدنی

بدنه این شیر ویفری از چدن ساخته شده و دیسک آن از جنس چدن نشکن می باشد.

شیر پروانه ای ویفری فولادی

بدنه این شیر های ویفری از فولاد ساخته شده است و جنس دیسک آن استیل ، برنز می باشد. این شیرهای پروانه ای ویفری بر اساس استاندارد AP1609 تولید  شده اند و از آن ها در خطوط انتقال انرژی و صنایع نفت استفاده می شود.

شیر پروانه ای ویفری استیل

بدنه این شیرهای پروانه ای از استیل ساخته شده است و به وسیله تفلون و سیت فلز آب بندی شده است. نام دیگر این شیر، شیر پروانه ای صنایع گفته می شود.

شیر پروانه ای ویفری برنزی 

ساخت این شیر پروانه ای ویفری برنزی به گونه ای است که شما می توانید از آن در صنایع کشتی سازی استفاده کنید. بیشترین کاربرد این شیرهای پروانه ای برای آب شور بوده و در کشتی سازی جنوب ایران بیشتر از این شیر ویفری برنزی استفاده می شود. 

شیر پروانه ای ویفری upvc

بدنه این شیر های ویفری از upvc  بوده و برای سیستم هایی که سیالات اسیدی در آهن ها وجود دارند مناسب می باشند.

مزایای شیر پروانه ای ویفری اهرمی 

  • برای ساخت شیرهای ویفری اهرمی از مواد سبک استفاده شده و وزن این محصول کم می باشد.
  • این محصول فضای کمی را اشغال می کند و به همین دلیل می توان در اکثر محیط ها از آن استفاده کرد.
  • قیمت این شیر پروانه ای ویفری اهرمی کمتر از سایر شیرآلات صنعتی بوده و شما می توانید با هزینه کمتری این محصول را خریداری کنید.
  • برای طراحی شیر پروانه ای اهرمی نکاتی رعایت شده که باعث می شود قسمت های کمتری از این محصول با سیالات در ارتباط باشد و همین امر باعث می شود که کمتر دچار خوردگی و زنگ زدگی شود.
  • نصب آسان و فوری
  • بدون نیاز به تکیه گاه اضافه

چطور یک شیر پروانه ای انتخاب کنیم؟

شیر پروانه ای یکی از انواع شیرآلات صنعتی بوده است و باید حین انتخاب آن مواردی مثل فشار ، دما ، نوع اتصال ، نوع سیال و جنس حائز اهمیت بوده است . 
باترفلای ولو  مورد نظر  برای چه کاربردی خریداری می شود و قرار است در چه موقعیتی نصب شد. همه این ها مسائلی هستند که به هنگام خرید یک باترفلای ولو باید به آن ها توجه کرد.
در ضمن باید دقت کنید که استفاده از دیسک های استنلس استیل برای شیرهای فلنج دار گزینه مناسبی نیست ، زیرا بخشی از بدنه شیر که با سیال در تماس است بعد از مدتی خورده می شود.
مجموعه تولیدی مهاب پلیمر که نماینده رسمی مهاب آب ایرانیان و شیرآلات صنعتی افروز در ایران می باشد با ایجاد تخفیف ویژه در شیرهای ویفری اهرمی به شما مشتریان محترم این امکان را می دهد که کالای مورد نظر خود را با قیمت مناسب تر خریداری کنید.